Wędrująca Opowieść

O akcji
Chcesz stworzyć z innymi zupełnie nową historię? Chcesz być częścią czegoś większego? Chcesz dobrze się bawić? Weź udział w nowej akcji! WĘDRUJĄCA OPOWIEŚĆ to akcja, w której razem napiszemy opowiadanie. Ja napiszę początek w zeszycie i wyślę go do pierwszej chętnej osoby. Ona doda od siebie kolejny fragment i wyśle do następnej osoby. Na koniec zeszyt trafi do mnie, a ja opublikuję całą historię na blogu, aby wszyscy mogli ją poznać. Liczba osób będzie ograniczona, jak i kartki w zeszycie. Każdy z uczestników będzie mógł zapisać od 3 do 10 stron. Warunki są proste:

1. Na napisanie historii macie tydzień od otrzymania zeszytu i kolejne 3 dni na wysłanie, więc w ciągu 10 dni musicie zgłosić się do mnie po adres kolejnej osoby, do której wyślecie zeszyt.
2. Zeszyt wysyłamy tylko w kopercie bąbelkowej priorytetem, a numer przesyłki podajecie mi.
3. Nie piszcie mniej niż 3 strony. Postarajcie się, aby to opowiadanie było ciekawe i aby wasz fragment tworzył spójną całość z poprzednimi częściami.
4. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o fabułę, postacie itd. Śmiało, puśćcie wodze wyobraźni. Smoki, czarodzieje, wróżki, a może jednorożce? Wszystko jest dozwolone, jeśli tylko pasuje do pozostałych fragmentów.
5. Proszę o dbanie o zeszyt. Będzie on w twardej okładce, aby nie zniszczyć go. Kartek nie wyrywamy. Najpierw piszecie na komputerze/telefonie swój fragment, a kiedy uznacie, że już jest gotowy, przepiszcie go do zeszytu. Kiedy będziecie wysyłać mi numer przesyłki, wyślijcie mi też Wasz fragment z komputera. To tylko po to, abym na koniec nie musiała całego zeszytu przepisywać. Unikajcie kreślenia i używania korektora, wszystko w umiarze. Niech zeszyt wygląda estetycznie. ;)

Jeśli będzie dużo chętnych, to powtórzymy niedługo akcję. Jak na razie przyjmuję do akcji tylko 20 pierwszych osób, które WYŚLĄ MAILA Z DANYMI. Chcesz się zgłosić? Napisz w komentarzu w tym linku LINK, że jesteś zainteresowany, a swoje dane adresowe (imię, nazwisko, ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy i miejscowość) wyślij na maila karolinaukawska@gmail.com.

AKCJA JUŻ TRWA, ALE WCIĄŻ MOŻECIE SIĘ ZAPISYWAĆ. JEŚLI ZBRAKNIE KARTEK DLA WAS, BĘDZIECIE AUTOMATYCZNIE ZAPISANI DO DRUGIEJ EDYCJI "WĘDRUJĄCEJ OPOWIEŚCI", KTÓRA RUSZY ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU PIERWSZEJ.


Sprawdź, gdzie aktualnie jest zeszyt

Start - 13 września 2017 r.
1. Angelika Partyka
2. Katarzyna Boroń     <- tu jest teraz zeszyt
3. Joanna Nowak
4. Magda Saska
5. Marbella Atabe 
6. Jowita Małenda
7. Klaudia Grabowska
8. Magdalena Flegel
9. Anna Dudzik
10. Magdalena Romanowska
11. Aleksandra Pietnoczka 
12. Monika Mielniczuk 
13. Aleksandra Żmurko
14. Jagoda Gindera
15. Wiktoria Trebuniak
16. Michalina Olichwer 
17. Klaudia Litwin
18. Weronika Pasicz
19. Karolina Pluta
20. Agnieszka Urbanowicz
21. Natalia Ostapczuk 
22. Anna Piłat 
23. Kacper Gorczowski
24. Agata Jankowska
25. Natalia Bartosz
26. Monika Michalik
27. Anita Zofia Rak
28. Wiktoria Kaczmarek

To tu umieścimy pełną historię stworzoną przez NAS RAZEM! Już niedługo na blogu!

Share
Tweet
Pin
Share