Współpraca

Chętnie podejmę się współpracy z autorami, wydawnictwami, księgarniami, portalami itd.

Oferuję:
- zrecenzowanie książki
- patronat
- organizacja konkursów
- wywiad z autorem
Jestem otwarta również na inne rodzaje współpracy. 

Interesują mnie przede wszystkim książki młodzieżowe i z kręgu literatury kobiecej, ponieważ czytelnikami mojego bloga są głównie kobiety w przedziale wiekowym 13-35 lat. Od czasu do czasu jestem skłonna przeczytać i zrecenzować coś z innego gatunku.

Recenzje umieszczam na blogu, a linki do nich na fanpage bloga oraz koncie Google+ i wielu grupach zrzeszających osoby lubiące czytać książki. Wkrótce zamierzam rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie bookstagrama. Trzymam się ustalonych terminów, zawsze jednak proszę o 14 dni od otrzymania egzemplarza recenzenckiego na przeczytanie i zrecenzowanie książki. Zazwyczaj zajmuje mi to mniej czasu, jednak trzeba wziąć pod uwagę zdarzenia losowe. 

Zachęcam do wysyłania press packu (media packu), czyli zestawu grafik i informacji o książce, którą mam zrecenzować. Press pack wykorzystuję do promocji książki na fanpage bloga. Przykładowe wykorzystanie press packu.

Decydując się na współpracę ze mną, proszę pamiętać, że moje recenzje ZAWSZE są szczere i nie zamierzam pisać pozytywnej opinii, jeśli książka mi się nie podobała. 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą — proszę o kontakt mailowy:
karolinaukawska@gmail.com

Share
Tweet
Pin
Share